Kaip naudoti Phiten Teipus?

Phiten teipai

Pristatome Titano teipus ir diskus, kuriuose panaudota “Phiten” AQUA-METAL™ technologija. Pasaulyje parduota daugiau nei 1 milijonas Titanino teipų, ir virš milijardo teipų diskų.

 

Teipų ritiniai yra prisodrinti metalų naudojant AQUA-TITANIUM® technologiją, o mažieji teipų diskai pagaminti naudojant karbonizuoto titano technologijas. Šios technologijos ir yra tai, dėl ko “Phiten” produktai išsiskiria nuo konkurentų ir suteikia vartotojams pranašumų. Teipai ir diskai yra labai lengvai naudojami, juos galima priklijuoti tiesiai prie vietos, kuriai reikia greitesnio atsistatymo ar papildomos ištvermės.

 

Mes sukūrėme visai naujos kartos produktą, kuris išlaisvina nuo nepatogumų ir sunkumų naudojant kitus modernius teipus. Štai keli pavyzdžiai, kaip ir kur teipai gali būti naudojami:

·      Titano teipo diskai – naudojami ant kelių
·      Titano teipo diskai – naudojami ant blauzdos
·      Titano teipo juostelės - naudojamos ant blauzdos
·      Titano teipo diskai – naudojami ant čiurnos
·      Titano teipo ritiniai – klijuojami nugaros apačioje
·      Titano teipo juostelės – ant tricepso raumens
·      Titano teipo ritiniai – klijuojami ant pečių
·      Titano teipo diskai – naudojami ant kaklo

*Atkreipkite dėmesį, jog tai yra tik pavyzdžiai. Teipus galite naudoti kur tik norite, savo nuožiūra, nes jie negali sukelti jokio neigiamo poveikio.

 

 

Mes rekomenduojame dėti teipus ant odos kai ji yra švari ir sausa. Taip pat, rekomenduoja teipus pakeisti po 2 – 3 dienų dėl higienios sumetimų. Teipų ritiniai puikiai pritaikyti naudoti namų sąlygomis, o diskai ir juostelės gali gulėti sporto krepšyje ir būti panaudotos tiesiai prieš sportą, kur tai bebūtų – salėje, parke, baseine.


1. Teipo diskų naudojimas

Savybės ir patarimai:

·      Atsparūs vandeniui
·      Pralaidūs orui ir prakaitui
·      22mm diametro pakanka tiksliai uždengti reikiamą tašką
·      Diskai gali būti lengvai priklijuoti savarankiškai ant bet kurios kūno vietos
·      Puikiai tinka naudoti tiesiai ant skausmo židinio taško.

Svarbu: niekada neklijuokite teipų ant atvirų žaidzų. Jei matote paraudimą, išbėrimą ar jaučiate niežulį, nuklijuokite teipą ir pasikonsultuotike su mediku.


Naudojimo pavyzdžiai:

 

2. Teipų ritinių ir juostų naudojimas


Savybės ir patarimai:


  • Elastiškos
  • Pralaidžios orui ir prakaitui
  • Iš ritinio itin paprasta iškirpti norimo dydžio atkarpą. Kitoje teipo pusėje yra centimetrų skalė, kuria galite pasinaudoti
  • Siekiant geresnio efekto, teipą klijuokite ant lengvai pratempto raumens, išilgai pačiam raumeniui (pagal raumens tvirtinimosi kryptį)
Teipai taip pat gali būti naudojami taikant kinezioterapinius metodus. Jeigu vienas teipo galas atsiklijuoja, nebūtina keisti viso teipo, galima nukirpti tik atlipusią dalį.

Naudojimo pavyzdžiai:


Svarbu: niekada neklijuokite teipų ant atvirų žaidzų. Jei matote paraudimą, išbėrimą ar jaučiate niežulį, nuklijuokite teipą ir pasikonsultuotike su mediku.