Kas yra Phiten?

"THE BODY CARE COMPANY"

 Nuo pat “Phiten” kompanijos įkūrimo, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas natūralaus kūno atsistatymo pagerinimui. Kūno atsistatymo pajėgumai priklauso nuo natūralaus emocinio ir fizinio balanso, harmonijos būsenos. Ji gali būti pažeidžiama skirtingo streso, nuovargio ir dar daugelio neaiškių priežasčių.  

 

Po kelių dešimtmečių kryptingų tyrimų, “Phiten” ištobulino unikalias technologijas ir produktus, gerinančius žmonių fizinę ir protinę būklę. Per eilę metų šie produktai įgavo vartotojų pasitikėjimą, kuris yra vienas pamatinių šios kompanijos elementų. Mes norime nesustoti kurti naujus produktus, apjungiančius mūsų technologijas ir gerinančius žmonių sveikatingumą visame pasaulyje. 

“Phiten” produktai skirti ne tik bendram žmonių sveikatingumo gerinimui, bet ir profesionaliems atletams. Pasaulinio lygio sportininkai patikėjo ir pripažino teigiamą “Phiten” produktų poveikį. Mums tai yra didžiausias įvertinimas. 

Mūsų produktai apjungia AQUA TITANIUM ir AQUA GOLD technologijas, kurios padeda siekiant maksimalių rezultatų sporto arenose, tačiau norintys gali naudotis jų teikiamais privalumais ir kiekvieną dieną. Visi “Phiten” produktai – nuo įtvaro ar diržo iki marškinėlių savyje turi galią, suteikiančią jums reikiamą balansą ir pranašumą. 


MŪSŲ MISIJA YRA VISIŠKAI NAUJAI PAŽVELGTI Į AKTYVAUS LAISVALAIKIO PRODUKCIJĄ

MŪSŲ VIZIJA YRA ĮKVĖPTI NUOLATINIUS NUOTYKIŲ IEŠKOTOJUS

“Phiten” kompanijos tėvynė yra Japonija. Turinti daugiau nei 100 patentų pasaulyje, ši įmonė yra AQUA METALS (liet. Aqua Metalai) išradėja, unikalių sveikatingumo produktų ir medžiagų kūrėja. Azijoje yra daugiau nei 100 “Phiten” parduotuvių, kur šis vardas jau tapo sportiško, aktyvaus gyvenimo būdo sinonimu. 

Phiten technologijos esmė yra AQUA METALAI, kurie išgaunami pasitelkiant unikalias patentuotus procesus. Sudėtingų reakcijų metu metalai yra išskaidomi į nanoskopines daleles, kurios pasklinda vandenyje, sukurdamos “hydro-collional” metalą. Kiekvienas Phiten produktas savo sudėtyje tam tikroje formoje įkūnyja šiuos specialiai išgautus metalus. Phiten produktų tikslas yra pagerinti vartotojų gyvenimo kokybę. Mokslininkai įvairių tyrimų metu yra pademonstravę kaip AQUA TITANAS gali padėti kūno atsipalaidavimui, pagerinti poilsį ir atsistatymą, o tai kūnui po streso ir krūvio yra svarbiausia. 

 Phiten kompanijai oficialiai priklauso daugiau nei 100 patentų visame pasaulyje. 

Plačiausiai “Phiten” naudojama technologija yra AQUA METAL. Metalas išskaidomas į dažus primenančią žaliavą, tada juo yra padengiamos medžiagos ir audiniai, iš kurių vėliau gaminami galutiniai “Phiten” produktai. 

 

Mikro Titano Sferos

Mikro-Titano Sferos yra šalutinis AQUA TITANO produktas. Jis panašus į miltelių substanciją, kuri yra panaudojama integruojant ją į silikoną. Mikro-Titano Sferos išlieka ta pati technologija kaip ir AQUA TITANAS, bet jos yra daug lengvesnės ir puikiai tinka mūsų gaminamiems silikono pakabukams ant kaklo, apyrankėms ir yra esminis Titaninių diskų elementas. 

 

 Kodėl nadojamas Titanas?

Titanas yra labai retai alergizuojantis, visiškai žmogui nekenksmingas metalas. Jis plačiai naudojamas medicininiuose prietaisuose, pasižyminčiais uždegimą mažinančiomis ir antioksidantinėmis savybėmis. 

 

Kodėl naudojamas auksas?

Yra tikima, kad auksas padeda sustiprinti žmogaus imuninę sistemą. Jis puikiai pagerina maisto įsisavinimą, audinių atsistatymą, cirkuliaciją. Auksas yra galingas elementas lėtinantis su audinių senėjimą. 

 

Sidabras yra naudojamas įvairiose sveikatos priežiūros priemonėse ir yra mėgiamas dėl savo antibakterinių saviybių. Šiuo metu AQUA SILVER yra naudojamas “Phiten” Titanium vidpadžiuose batams. 

Kodėl naudojamas Sidabras?

Sidabro jonas (Ag+) yra biologiškai aktyvus ir nuo tam tikros koncentracijos žudo bakterijas. Sidabras yra naudojamas įvairiose sveikatos priežiūros priemonėse.


AQUA PALLADIUM (liet. Paladis) yra medžiaga, kuri vandenyje yra išskaidoma į nanoskopines paladžio daleles, pasitelkiant “Phiten” technologijas. AQUA PALLADIUM šiuo metu naudojamas “Phiten” įtvaruose. 

Kodėl Paladis?

Paladis yra garsus savo antioksidantinėmis savybėmis.


Daugiau informacijos apie AQUA METALS anglų kalba: 
http://www.phiten.com/english/about_phiten/technology.html