Apie Phiten

RŪPINAMĖS JŪSŲ KŪNU


Nuo pat “Phiten” kompanijos įkūrimo, pagrindinis dėmesys buvo skiriamas natūralaus kūno atsistatymo pagerinimui. Kūno atsistatymo pajėgumai priklauso nuo natūralaus emocinio ir fizinio balanso, harmonijos būsenos. Ji gali būti pažeidžiama skirtingo streso, nuovargio ir dar daugelio neaiškių priežasčių. 

 

Po kelių dešimtmečių kryptingų tyrimų, “Phiten” ištobulino unikalias technologijas ir produktus, gerinančius žmonių fizinę ir protinę būklę. Per eilę metų šie produktai įgavo vartotojų pasitikėjimą, kuris yra vienas pamatinių šios kompanijos elementų. Mes norime nesustoti kurti naujus produktus, apjungiančius mūsų technologijas ir gerinančius žmonių sveikatingumą visame pasaulyje.

“Phiten” produktai skirti ne tik bendram žmonių sveikatingumo gerinimui, bet ir profesionaliems atletams. Pasaulinio lygio sportininkai patikėjo ir pripažino teigiamą “Phiten” produktų poveikį. Mums tai yra didžiausias įvertinimas.

Mūsų produktai apjungia AQUA TITANIUM ir AQUA GOLD technologijas, kurios padeda siekiant maksimalių rezultatų sporto arenose, tačiau norintys gali naudotis jų teikiamais privalumais ir kiekvieną dieną. Visi “Phiten” produktai – nuo įtvaro ar diržo iki marškinėlių savyje turi galią, suteikiančią jums reikiamą balansą ir pranašumą.


Daugiau informacijos skiltyje "Kas yra Phiten"